شروع ثبت نام وبینار “آموزش رزومه نویسی، کاورلتر و ارتقا لینکدین” دی ماه، تدریس خانم نگار محبوب دانشجوی دکتری‌ ژنومیک دانشگاه سنت لوویس و مدرس با سابقه کارگاه های آموزشی:


سه جلسه فشرده با هدف آمادگی همه گروه های علمی برای نگارش رزومه ای کامل و معتبر، اصول نوشتن انگیزه نامه، رعایت نکات آن و پاراگراف بندی صحیح، اشتراک تجربیات ، ارتقا سبک نوشتاری و همین طور بهینه سازی محیط لینکدین برای داشتن ارتباط موثرتر و دریافت آفر های مختلف کاری و تحصیلی.
فرصتی بسیار خوب برای یادگیری همه موارد و کاهش وقت و هزینه اتلاف شده.
 
تاریخ های ۲۳ و ۲۵ و ۲۷ دی ماه
ساعت ۱۸ تا ۲۰
هزینه کارگاه ۲۷۰ هزار تومان.
گروه هدف: گروه مهندسی، علوم پایه، پزشکی، پیراپزشکی و انسانی.
در صورت غیبت، جلسه برای شما ضبط شده و به صورت آفلاین در مدت محدود (۲۴ ساعت) در اختیار شما قرار میگیرد.

از آنجایی که این وبینار به صورت موفق و با بازدهی بالا چندین دوره برگزار شده، شما میتوانید فیدبک شرکت کنندگان کارگاه های قبلی را در قسمت گالری نظرات مشاهده کنید.
 
 برای ثبت نام از طریق بخش “ارتباط با ما” تیکت وبینار را پر کرده و در بخش پیام، نام وبینار مورد نظر خود را بنویسید. همکاران بخش پشتیبانی در کمترین زمان ممکن از طریق واتس اپ با شما ارتباط برقرار میکنند‌.
وبینار در محیط اسکای روم برگزار شده و روز قبل از وبینار لینک ها از طریق ایمیل برای شما ارسال میشود. پس پوشه اینباکس و اسپم خود را چک کنید.
برای داشتن حداکثر پشتیبانی و اطلاع از ظرفیت باقی مانده و زمان دقیق ارسال لینک ها حتما کانال تلگرامی گروه آموزشی را دنبال کنید.

ارتباط با ما

از طریق فرم رو به رو برای همه خدمات و کلاسها میتوانید با ما در ارتباط باشید.
با قرار دادن شماره خود، همکاران ما در بخش پشتیبانی روی واتس اپ به شما پیام خواهند داد.

footer