آغاز ثبت نام وبینار جمع بندی گرامر پایه تا پیشرفته اردیبهشت ماه با تدریس خانم شادی دانش مدرس با سابقه زبان انگلیسی

مجموعا بیشتر از ۸ ساعت آموزش گرامر برای همه سطوح، همراه با ارائه فایل تکالیف و پاسخگویی به آن در هر جلسه. پرسش و پاسخ فعال و ارتباط مستمر با شرکت کنندگان توسط مدرس، بررسی همه گرامرهای مورد نیاز برای آزمون‌های جامع وزارت خانه ها، IELTS و TOEFL و سایر آزمونهای بین المللی و مصاحبه ها.

فرصتی بسیار خوب برای افرادی که نیاز به یادآوری گرامر دارند، افرادی که جمع بندی قبل از آزمون میخواهند یا افرادی که به ارتقا سطح انگلیسی خود اهمیت می‌دهند.

این کارگاه در دوره های قبل به صورت سه جلسه ای برگزار میشد ولی با توجه به نظر مدرس و نیاز زبان آموزان، یک جلسه به این دوره اضافه شده است.

برگزاری در چهار روز
۲۱، ۲۲، ۲۳، ۲۴ اردیبهشت ماه
ساعت ۱۹ الی ۲۱

هزینه چهار جلسه کارگاه:
۶۵۰ هزار تومان
امکان پرداخت ارزی خارج از ایران وجود دارد.
ظرفیت این کارگاه محدود و اولویت با ثبت نام سریعتر است.
در صورت غیبت، جلسه برای شما ضبط شده و به صورت آفلاین در مدت محدود (۲۴ ساعت) در اختیار شما قرار میگیرد.

از آنجایی که این وبینار به صورت موفق و با بازدهی بالا چندین دوره برگزار شده، شما میتوانید “فیدبک شرکت کنندگان” کارگاه های قبلی را در قسمت گالری نظرات مشاهده کنید.

برای ثبت نام از طریق بخش “ارتباط با ما” تیکت وبینار را پر کرده و در بخش پیام، نام وبینار مورد نظر خود را بنویسید. همکاران بخش پشتیبانی در کمترین زمان ممکن از طریق واتس اپ با شما ارتباط برقرار میکنند‌.
وبینار در محیط بیگ بلو باتن برگزار شده و روز قبل از وبینار لینک ها از طریق ایمیل برای شما ارسال میشود. پس پوشه اینباکس و اسپم خود را چک کنید. برای داشتن حداکثر پشتیبانی و اطلاع از ظرفیت باقی مانده و زمان دقیق ارسال لینک ها حتما کانال تلگرامی گروه آموزشی را دنبال کنید.

برای دریافت گواهی حضور و دیپلم آموزشی، لطفا بخش گواهی و دیپلم را مطالعه کنید.

ارتباط با ما

از طریق فرم رو به رو برای همه خدمات و کلاسها میتوانید با ما در ارتباط باشید.
با قرار دادن شماره خود، همکاران ما در بخش پشتیبانی روی واتس اپ به شما پیام خواهند داد.

footer