با توجه به نیاز گسترده نسل جدید برای آگاهی از مسائل مربوط به سلامت روان گروه آموزشی دکتر سیاری با همکاری خانم دکتر میرحاج (متخصص اعصاب و روان، دارای بورد تخصصی، مدرس کارگاه های روانشناختی و مهارت های زندگی فردی و زناشویی) اقدام به برگزاری کارگاه روانشناختی “مدیریت اضطراب” میکند.
این وبینار روانشناختی در طی سه جلسه دو ساعته با سر فصل های زیر برگزار میشود:
آشنا شدن با انواع اضطراب و تعاریف آن، داشتن درک‌ کاملتر‌ نسبت به خود در موقعیت های اضطراب آور، تاثیر اصطراب در فعالیت های مختلف و عملکرد جسمی و روانی افراد، روشهای مدیریت اضطراب و مباحث دیگر…
همراه با ارائه تمرین و معرفی منابع برای مطالعه بیشتر
تاریخ های برگزاری
۱۷ و ۱۸ و ۱۹ اسفند (۲۴ و ۲۵ و ۲۷ اسفند)
ساعت ۱۹ الی ۲۱
هزینه کارگاه ۱۸۰ هزار تومان
برای ثبت نام از طریق بخش “ارتباط با ما” تیکت وبینار را پر کرده و در بخش پیام، نام وبینار مورد نظر خود را بنویسید. همکاران بخش پشتیبانی در کمترین زمان ممکن از طریق واتس اپ با شما ارتباط برقرار میکنند‌.
وبینار در محیط الوکام برگزار شده و روز قبل از وبینار لینک ها از طریق ایمیل برای شما ارسال میشود. پس پوشه اینباکس و اسپم خود را چک کنید.
برای داشتن حداکثر پشتیبانی و اطلاع از ظرفیت باقی مانده و زمان دقیق ارسال لینک ها حتما کانال تلگرامی گروه آموزشی را دنبال کنید.

همراهان محترم گروه آموزشی، با توجه به تعهد ما برای اجرای وبینار پیش بینی شده اسفند و در کنار آن وخامت حال مدرس محترم دکتر میرحاج، تدریس وبینار کنترل اضطراب توسط دکتر دوست مهربان (پزشک و کارشناس ارشد روانشناسی و مدرس کارگاه های روانشناختی) انجام میشود.
تاریخ های برگزاری جدید روزهای ۲۴ و ۲۵ و ۲۷ اسفند ساعت ۲۰ تا ۲۲ خواهند بود.
لطفا در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به راهنمایی، با پشتیبانی در ارتباط باشید.

ارتباط با ما

از طریق فرم رو به رو برای همه خدمات و کلاسها میتوانید با ما در ارتباط باشید.
با قرار دادن شماره خود، همکاران ما در بخش پشتیبانی روی واتس اپ به شما پیام خواهند داد.

footer