با توجه به نیاز گسترده افراد به پرورش ایده های جدید و پیدا کردن راه حل برای مشکلاتی که قبلا وجود نداشته، گروه آموزشی دکتر سیاری با همکاری دکتر مریم دوست مهربان (کارشناس ارشد روانشناسی بالینی، پزشک عمومی و مدرس کارگاه های روانشناختی و مهارت های زندگی و فردی و زناشویی) و دکتر یاسمن سیاری، اقدام به برگزاری کارگاه روانشناختی -آموزشی “تفکر خلاق و پرورش ایده” میکند. از آنجایی که خلاقیت را یک ویژگی اکتسابی میدانیم و بر این باوریم که با تمرین بهتر میشود و ارتقا میابد، لازم دیدیم این کارگاه را در بخش وبینارهای علمی ارائه دهیم.

این وبینار در طی سه جلسه دو ساعته برگزار میشود، در طی هر سه جلسه دکتر دوست مهربان مباحث زیر را مطح میکنند:
۱. خلاقیت چیست؟
۲. ویژگی انسان های خلاق چیست؟
۳. موانع بروز خلاقیت.خودباوری و روش های پرورش ایده پردازی خلاقانه.

همراه با ارائه تکلیف و معرفی منابع برای مطالعه بیشتر.

جلسه سوم با حضور دکتر سیاری، پزشک، مدیر و موسس گروه آموزشی دکتر سیاری و مجموعه های طوسی و فلش پلاس برگزار میشود. و طی آن به بیان تجربیات در جهت افزایش قدرت خلاقیت و پرسش و پاسخ مرتبط پرداخته میشود.

تاریخ های برگزاری ۲۲، ۲۳ و ۲۴ فروردین
ساعت ۱۸ تا ۲۰

با توجه به نظر مدرسین محترم امکان طولانی‌تر شدن جلسات وجود دارد.

هزینه وبینار: ۲۶۰ هزار تومان

امکان پرداخت دلاری و ارزهای دیگر، برای افراد خارج از ایران وجود دارد.
ثبت نام برای عموم آزاد است.

برای ثبت نام از طریق بخش “ارتباط با ما” تیکت وبینار را پر کرده و در بخش پیام، نام وبینار مورد نظر خود را بنویسید. همکاران بخش پشتیبانی در کمترین زمان ممکن از طریق واتس اپ با شما ارتباط برقرار میکنند‌.
وبینار در محیط الوکام برگزار شده و روز قبل از وبینار برای داشتن حداکثر پشتیبانی و اطلاع از ظرفیت باقی مانده و زمان دقیق ارسال لینک ها حتما کانال تلگرامی گروه آموزشی را دنبال کنید.

ارتباط با ما

از طریق فرم رو به رو برای همه خدمات و کلاسها میتوانید با ما در ارتباط باشید.
با قرار دادن شماره خود، همکاران ما در بخش پشتیبانی روی واتس اپ به شما پیام خواهند داد.

footer