با توجه به گسترده شدن پروژه های بین رشته ای و کاربردی بودن علوم ریاضی و کامپیوتر و هوش مصنوعی، گروه آموزشی دکتر سیاری با همکاری مدرسین مختلف سعی در ارائه دانش روز در قالب کورسهای منحصر‌ به علاقه مندان حیطه های بین رشته ای دارد.
کورس پایه مشین لرنینگ در دوازده جلسه توسط خانم الهه جعفری گل دانشجوی پی اچ دی Data science and Analytics دانشگاه اکلاهما ارائه میشود.
اهداف کورس شامل آشنایی با این شاخه مهم هوش مصنوعی AI، آشنایی و آموزش مفاهیم ریاضی مرتبط با آن در هر جلسه، کاربرد آن در رشته های مختلف، بررسی پروژه های مرتبط با مشین لرنینگ در علوم پزشکی، بانکداری، کامپیوتر ویژن و سایر رشته های آکادمیک، آشنایی اولیه با استخراج دیتا و استفاده از آن و… است.
شرکت در این کورس شما را با مفاهیم اولیه مورد نیاز برای ارائه پروژه ها و تحقیقات بین رشته ای مرتبط با machine learning آماده میکند.
برای این کورس به ریاضیات پایه (دبیرستان) نیاز است و در ابتدای جلسات یادآوری های ریاضی مرتبط و آموزش های لازم انجام میگیرد.
شرکت در این کورس پایه برای دانشجویان و فارغ التحصیلان تمامی رشته ها (گروه علوم‌پزشکی، علوم انسانی، هنر، حقوق، مهندسی و فنی به جز برخی از رشته ها) امکان پذیر است.

In this course, we will study the concepts and fundamentals of data mining to understand the steps of an ML project from start to finish. Also, we will discuss different ML projects in healthcare, banking, computer vision, natural language processing, etc. to understand how ML is applied in different domains.

منابع به صورت پی دی اف در دسترس شما خواهد بود و نیاز به خرید کتاب نمیباشد:

• An Introduction to Statistical Learning, with Applications in R
• Probability for Statistics and Machine Learning
• Data Mining and Analysis: Fundamental Concepts and Algorithms

تاریخ و ساعت برگزاری:
یکشنبه ها و سه شنبه ها
۷:۳۰ الی ۹:۳۰ شب

تاریخ شروع:
هفته اول اسفند

ظرفیت کلاس محدود

شهریه دوازده جلسه:
یک میلیون و چهارصد و چهل هزار تومان
هزینه این کلاس برای شرکت کنندگان در وبینار AI و Data Science: یک میلیون تومان

برای ثبت نام از طریق بخش “ارتباط با ما” تیکت وبینارها و کارگاه را پر کرده و در بخش پیام، نام کورس مورد نظر خود را بنویسید. همکاران بخش پشتیبانی در کمترین زمان ممکن از طریق واتس اپ با شما ارتباط برقرار میکنند‌.

برای داشتن حداکثر پشتیبانی و اطلاع از ظرفیت باقی مانده حتما کانال تلگرامی گروه آموزشی را دنبال کنید.

ارتباط با ما

از طریق فرم رو به رو برای همه خدمات و کلاسها میتوانید با ما در ارتباط باشید.
با قرار دادن شماره خود، همکاران ما در بخش پشتیبانی روی واتس اپ به شما پیام خواهند داد.

footer