دپارتمان زبان

گروه آموزشی دکتر سیاری در بخش زبانهای خارجی فعالیت گسترده ای دارد.

دپارتمان زبان این مجموعه علاوه بر ارائه کلاسهای خصوصی و گروهی زبانهای مختلف، کلاسهای زبان تخصصی برای افراد با پیشینه آکادمیک متفاوت ارائه میدهد.

هدف این دپارتمان یادگیری حداکثری، تدریس و مطالعه مینیمالیستی، دوری از ترم های طولانی و بی فایده زبان و همین طور کاربردی بودن آموزشها میباشد.

به صورت جانبی، کارگاه های تک مهارتی آیلتس، کورسهای فری دیسکاشن متنوع، کورسهای آمادگی مصاحبه سفارت و ….. ارائه میشود.

سرویس تعیین سطح ما سریع، کاربردی و رایگان بوده و از طریق بخش ارتباط با ما، قابل دسترسی است.

در راستای اصل شفافیت فعالیت های گروه، رزومه مدرسین، فیلم های نمونه تدریس کلاسها و فیدبک زبان آموزان قبلی موسسه تماما برای مطالعه و بررسی توسط شما قبل از شرکت در کلاسها موجود است.

تیم سوپروایزری این دپارتمان به صورت مستمر مدرسین را برای ترم های مختلف ارزیابی و انتخاب میکنند. همین طور سیستم منحصر به فردی برای ارتقا اساتید وجود دارد، تا نه تنها زبان آموزان، بلکه اساتید نیز در کنار گروه آموزشی رشد کرده و در سطوح بالاتر قرار بگیرند‌.

تیم پشتیبانی کلاسهای ترمیک و خصوصی این دپارتمان یکی از نقاط قوت اصلی گروه آموزشی میباشد و در طول مدت زبان آموزی، به صورت موثر در جهت تسهیل یادگیری شما زبان آموز محترم تلاش میکنند.

شما میتوانید برای تماشای فیلم های نمونه تدریس زبان های مختلف، به صفحه فیلم های نمونه تدریس مراجعه کنید. همچنین میتوانید از طریق گالری نظرات، بازخورد های زبان آموزان را مشاهده کنید.


برای اطلاع از اخبار مربوط به هر گروه روی لینک گروه ها کلیک کنید.


ارتباط با ما

از طریق فرم رو به رو برای همه خدمات و کلاسها میتوانید با ما در ارتباط باشید.
با قرار دادن شماره خود، همکاران ما در بخش پشتیبانی روی واتس اپ به شما پیام خواهند داد.

footer